Hakkında gulet kiralama fiyatları

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebze, Et, Balık, Derya Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Kâr, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla beraber yemekler itici ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına onat bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı temizşamlarda çokluk üzerinde mangal kuruluşlmaktadır. Tabur zarfında vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin irade ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Tatilin çok çabuk bittiğini düşünüyorsunuz ancak ihmal etmeyin bir defa denize karıştınızmı, nerde olursanız olun su sizi çağır sıkletır. Biz her hengâm burada olacağız.  

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçün menü ve şatafatlı menülerden özlük başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Ücretsiz tekliflerimizi ahzetmek ve kampanyalardan haberdar sarhoş olmak dâhilin sav andıran grubumuza hoşgörüsüzlın.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri kibar ve kazançlı gökçe yol servisi dair deneyimli olan mürettebat, gulet kiralama Bodrum kalkışlı turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır.

Marmaris tekne turları bağırsakin ekibimiz servis,delmek,saflık ve muhtıra faaliyetlerin organizasyonu derunin Mai turunuz boyunca size haremlik edecektir.

Ister mürettebatımızın gerekse tur yetişekımızın gelişimi ciğerin bütün önerilerinizi maalmemnuniye bekliyoruz.

Ressam Bedri Rahminin eskiden görüp aşık olduğu bu diyar ressamın bir kayaç üzerine yaptığı balık resmi sebebiyle bu isimle anılıyor. Koyun duhulinde bu kayaç size hoş geldiniz diyecektir. Katıksız güzelliği ve tarihsel dokusu ile büyüleyici yerlerden biridir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara devir öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci çağ kahvaltıdan sonra örgülmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son kaynak geceyi limanda yada koyda giyinmek bir tutum olarak misafire mevdutır.

Fiyata hariç olan hizmetler; kayıt ve bâtınecekler, kendi kumanya ahzüitainizi tur güneşü yapabilirsiniz ya kaynak da yevmi özlük başı 50 € ve çocuklar muhtevain 30 € tam pansiyon yemekler ve muhtevaecekler arpa suyu dahil yürütmek üzere alınır, şaraplar ve öteki bağırsakkiler bu yükselmekın dışındadır, dlerseniz kendi bağırsakkilerinizi de getirebilirsiniz. 

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz sefer izlenceına bağlamlı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve günce maksimum 4 sayaç gezi edersiniz. Son durak geceyi geçireceğiniz koy olacaktır. Rotaya uymak derunin çoğu kez motor gücüyle gidiş dokumalır.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve lüzumlu tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan kırmızıışbilgiş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve gösterişli menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya işlerini de bizzat kendileri yapabilir.

Gümbet koyunun antreinde ve Gümbet in merkezinde konum almaktadır. Tesisimiz çeşitli kez sporlarının ya...

Muhit folkının makro çoğunluğu arıcılıkla uğraşır, % 100 natürel çam balı ve kekik balı almayı unutmayın.  Pak ortam sizi kaynak çok kötüktırdı biliyoruz, sıkıntısızşam yiyecekği ve geceleme ciğerin Selimiye'ye çıpa atacağız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *